Certifikáty


Společnost PWR se neustále vyvíjí, vylepšuje systémové uspořádání a aplikuje nejnovější technologické postupy při výrobě pro zajištění co nejvyšší firemní efektivity.

Naše firma obdržela certifikát ISO 9001 od mezinárodně uznávané společnosti LRQA. Byly stanoveny cíle a plány v oblastech měření kvality, optimalizace nákladů a tím pádem i zvýšení efektivity, které firma postupně realizovala. Zvyšováním kvality produkce se firma snaží uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky a zároveň se stává spolehlivým partnerem pro další společnosti. 

Nově firma obdržela certifikát AS/EN ISO 9100, rozšiřující normu 9001.Certifikace AS/EN 9100 je určena společnostem, které navrhují, vyvíjí a vyrábí produkty pro letecký, vesmírný nebo obranný průmysl. Tyto firmy zároveň následně poskytují údržbu, náhradní díly a materiál pro vlastní výrobky. Tato norma byla vyvinuta pod vedením IAQG (International Aerospace Quality Group), která je založena největšími světovými výrobci jako Airbus Industrie, The Boeing Company, General Electric, Pratt & Whitney či Rolls Royce atd.

Ochrana životního prostředí a principy udržitelného rozvoje jsou pro nás velmi důležité. V příštích letech bude firma usilovat o certifikát 14 001, který deklaruje efektivní využívání přírodních zdrojů, redukci odpadů a úsporu energií.

Politika společnosti

Základní činností společnosti PWR Composite s.r.o. je výroba, obchod a služby v oblasti kompozitních materiálů, plastů, plotů a plotových systémů.

Specializujeme se na kvalitu a individualitu.

Vedení společnosti v rámci zvyšování kvality nabízených služeb vyhlásilo politiku kvality s cílem stanovit strategii dalšího rozvoje

I. Orientace na zákazníka

Všichni zaměstnanci společnosti budou vždy odvádět profesionální práci nejvyšší odborné úrovně, aby se naši zákazníci mohli na výsledek vždy spolehnout a s důvěrou se k nám vracet. Proto budeme zjišťovat požadavky a očekávání zákazníků ve všech stupních provádění zakázky a ověřovat míru jejich spokojenosti, a to vždy v souladu s platnými právními předpisy.

II. Kvalita služeb

Trvalé zlepšování úrovně kvality našich služeb vede k naplňování cílů společnosti. Je také nástrojem pro dosažení prosperity, která je v zájmu majitelů, zaměstnanců i zákazníků.

Vedení společnosti si uvědomuje svoji odpovědnost za vytváření podmínek pro další rozvoj. Plně se ztotožňuje s požadavky norem ISO řady 9000, to je s principy účinného zavádění a neustálého zdokonalování řízení všech procesů ovlivňujících kvalitu v celé společnosti. Zavádí jednotný systém řízení účetnictví, CRM a výrobního procesu.

III. Spolupráce s dodavateli

Systematický výběr našich dodavatelů založený na principech dlouhodobé partnerské spolupráce zajišťuje pro naše produkty pouze kvalitní, spolehlivé a cenově výhodné dodávky.

IV. Orientace na zaměstnance

Základním předpokladem úspěchu a hlavní devizou společnosti jsou naši zaměstnanci. Investice do rozvoje a zlepšování pracovních podmínek považujeme za nejlepší a nejdůležitější investice, které jsou základem pro dlouhodobý růst a prosperitu. 

Od zaměstnanců se očekává zodpovědný přístup k práci, jehož součástí je respektování daných zásad řízení kvality. Efektivní týmová práce je nutným předpokladem pro naplnění všech úkolů společnosti. Pro její aplikaci je nezbytná adresná odpovědnost každého jednotlivého zaměstnance.

Všichni zaměstnanci ve vedoucích funkcích zodpovídají za zavádění, prosazování a dodržování zásad této politiky kvality v jimi řízených organizačních částech společnosti. Naplňování politiky kvality musí být prováděno všemi zaměstnanci v rámci jejich působností – proto musí být s touto politikou všichni zaměstnanci seznámeni.

Vedení společnosti bude pravidelně jedenkrát ročně provádět hodnocení naplňování politiky kvality a všichni zaměstnanci budou se závěry tohoto hodnocení seznamováni.

 


Poptávkový formulář

 
rozměry


 
Název Rozměry Množství Cena / ks Cena celkem Hmotnost celkem
 
 
 
 
 

 
 

   Copyright © 2020 PWR Composite s.r.o.
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace